Polerowanie samochodu do błysku

Auto, które wygląda jak nowe

Twoje auto może wyglądać, jakby niedawno wyjechało z salonu samochodowego. Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe? Wszystko dzięki detailingowi, a dokładniej jego części, którą jest korekta lakieru warszawa. Często przechadzając się po dworze twój wzrok przykuwają auta, które mają wydajny kolor i niesamowicie się błyszczą? To nic trudnego, wystarczy zlecić sprawę specjalistom, którzy nadają samochodom drugą młodość. Można także oczywiście samodzielnie spróbować wykonania tego zabiegu, jednak dla niedoświadczonej osoby może to być tragiczne w skutkach dla lakieru pojazdu.

Jak sprawdzić stan lakieru

Możesz to zrobić gołym okiem. Jeśli lakier zmatowiał, widać to nawet w pochmurny dzień. Porównując do innych pojazdów, ten jest nijaki. Nie ma się czym przejmować, wcześniej czy później, czeka to wszystkie samochody. Lakier matowieje przez utlenianie się, które powodowane jest przez czynniki zewnętrzne, na które każde auto jest narażone. Korekta lakieru warszawa z powodzeniem pozbędzie się tego problemu. Oczywiście nie tyczy się to jedynie zmatowienia lakieru lecz również wszelkich hologramów, drobnych ubytków.

Lepszy niż nowy

Nawet te samochody, które dopiero co wyjechały z salonów samochodowych posiadają hologramy i inne defekty. Wystarczy skierować na lakier punktowe światło. Wtedy bardzo łatwo można dojrzeć zniekształcenia i błędne załamania światła. Wszystkie te problemy usunie korekta lakieru warszawa. Musi być ono wykonywane przez specjalistów. Nie jest to zabieg prosty i osoby niedoświadczone narobią sobie więcej szkód niż pożytku. Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że bardzo często właściciele salonów detailingowych zabierają nowe auta na specjalne zabiegi poprawy lakieru i jego odpowiedniego zabezpieczenia.

Jak to robią specjaliści

Korekta lakieru Warszawa wykonywana przez specjalistów odbywa się w wielu etapach. korekta lakieru warszawa
Kluczowe są pomiary grubości lakieru na całej powierzchni samochodu. To właśnie w oparciu o nie dobierana jest odpowiednia technika pracy. Mowa tu o wyborze odpowiednich past polerskich, grubości i twardości gąbek. Dzięki temu z powierzchni auta znika jedynie kilka mikronów lakieru. Co więcej, polerowanie będzie można wykonać jeszcze kilka razy na samochodzie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 19 =